Кошик
121 відгук

5 цікавих фактів про парках

Цікаві факти про парках.


1. ➡️ Назва «парку» перекладається з німецького як "шкура", що виправдано, адже найперші куртки подібного типу шили ескімоси з вовни. Вони відмінно зігрівали, не дозволяючи проникати всередину вітру і вологи.
2. ➡️ В парках ходили ще ненецкие північні народи, які шили їх в основному з шкури оленя. Також використовувалася шкіра морського котика, яка відрізняється великим жировим шаром.
3. ➡️ Спочатку парку була зроблена хутром назовні. Рибалки півночі і оленярі, які пересувалися на санях на величезні відстані за допомогою собак чи оленів, потребували саме в такому теплому вигляді одягу. Оскільки сучасний транспорт значно видозмінився, хутро в парках тепер тільки всередині, а якщо навпаки, то ми називаємо це шуба.
4. ➡️ Найякісніші розробки парки були зроблені збройними силами США. На початку 50-х у період Корейської війни уряд Сполучених Штатів зробило запит виробникам на одяг, яка зможе захистити солдатів від холоду. Тоді і була придумана перша легендарна парку М-50.
5. ➡️ Колірна палітра парок дісталася нам майже без змін. Сьогодні типові вінтажні армійські фиштейл-парки багато дизайнери пропонують нам в кольорах хакі, пісочному кремовий, темно-синьому.

Вибрати свою парку мрії Ви можете тут .

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner