Кошик
121 відгук

Шуби та півшубки з фінського песця

У цій групі товарів Ви знайдете шуби і напівшубки з натурального хутра фінського піску

від магазину " Vip meh "

 

Піскова шуба має переваги. Головний плюс хутряний верхній одяг вважається його доброю взаємодія з сонячним світлом. Завдяки густому підшерстку шубка всмоктує в себе тепло, наче губка. Мах песика не боїться різних впливів навколишнього середовища і добре переносить їх, зігріваючи свою власницю.

Усі знають, що пес — це тварина, яка живе в регіонах з низькою температурою, тому Пісокова шуба Особливо цінуються ці морози. Вона може витримати температуру в -40 градусів. Завдяки цьому не лише довгі ворсинки, але й густе підшерстя.

 

 

Основні переваги шуби з піску

✔️  Шуба з піску дуже тепла

Пишцевих виробів можна побачити в п’ятірці найтепліших хутряних міхів. У ньому ви ніколи не замерзнете. Якщо ви шукаєте теплий варіант шуби, то вам точно потрібно звернути увагу на піщані вироби.

✔️ Шикарно і дорого виглядає

У порівнянні з іншими механізованими виробами, шуба з піску виглядає дуже презентабельно і розкішно, затемнюючи своєю красою і царським виглядом, шуби з мутона, кози, бобра та інших хутряних виробів.

✔️  Трансформується в іншу модель

Всі шуби з піску які представлені в групі товарів легко трансформуються в іншу модель. В одних шубах знімають рукави, в інших відстібується низ. Таким чином, купуючи одну модель шуби, ви автоматично стаємо власником двох, а то й чотирьох інших фасонів.

✔️ Комфортна

Шуби з піску є одними з найприємніших. Вони просто до божевілля м'які і пухнасті.

 

 

 

 

 

Наші контакти

☎️ Звонки +38 (068) 89 59 288

➡️ Viber / What's app / Telegram +38 (068) 89 59 288

➡️ Наш сайт http://vip-meh.com.ua/

➡️ Instagram  http://www.instagram.com/vip_meh/

Ось відгуки http://www.instagram.com/vip_meh_otzuvy/

 

 

 

 

Хочете купити шубу в інтернеті, але боїтеся, що не вгадали з розміром? Читайте цю статтю і вона допоможе вам у виборі розміру.

 
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner