Кошик
112 відгуків

Грецькі шуби

                         

Greek Fur

Шуби з Греції - мрія кожної жінки. Перш за все, ці вироби відомі чудовим хутром. Щороку ми відвідуємо Касторію, де виготовляють найкращі шуби у світі. Купуючи шубу з етикеткою Greek fur, ви можете бути впевнені, що вона прослужила вам не один десяток років. Але дуже важливо при купівлі звертати увагу на такі речі як:

- Етикетка

- голограма

- сертифікат відносності

Сертифікат Greek Fur

Сертифікат Greek Fur  показує ідентифікаційний номер, який підтверджує автентичність виробу. І це ще не все! Кожен сертифікат має подвійний захист.

Цей ідентифікаційний номер Ви можете ввести на спеціальних сайтах і отримати додатковий код достовірності. Таким чином  Ви можете перевірити чи дійсно перед вами справжня  Грецька шуба.

Користуючись цими інструментами перевірки, ви можете бути впевнені, що перед Вами шуба грецького виробництва.

 

Made in Greece

У місті Касторія виготовляють міхові вироби.

Всі шуби, які представлені в цьому каталозі пройшли всі дані перевірки особисто нами! Напряму з Греції ми приносимо шуби до України і є одним з найбільших постачальників. Працюючи у сфері хутра, ми можемо впевнено сказати, що грецькі шуби мають найкращу якість.  Купити шубу Ви можете в нашому інтернеті магазині Viph Meh. Ми безкоштовно додамо виріб прямо до Вашого дому і Ви зможете приміряти шубу в домашній обстановці і тільки після цього оплатити її.

Якщо Ви не знайшли бажаної шуби, то можете присилати нам фото і ми заведемо її вам.

Найнижчі ціни в Україні! Перевірте самі і порівняйте з хутряними салонами. Ми любимо наших клієнтів і нам важливо, щоб Ви повернулися до нас знову.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner